Woohoo! Nu är det dags för vårt första evenemang!!!!!! Och vi är lika uppspelta som en hund i ett bollhav.
I samarbete med BrewDog Bar Stockholm har vi ordnat en supercool kväll speciellt för hundar! Och vi kan inte tänka oss en bättre plats att göra det på. BrewDog Bar inte bara tolererar hundar i sin bar, de vill ropa ut att hundar är precis lika välkomna som människor. Skål för det!
Måndag 24:de februari mellan kl 16:30 – 19:00 ska BrewDog bjuda alla hundar till baren för en kaotiskt rolig hundkväll.
- På menyn ska det finns måltider för hundar!
- Träffa oss från Hundvänliga Stockhom och får en gratis doggie-bag till din fyrbenta vän.
- Får gratis tips och råd från kvalificerade hund tränare från Glada Jyckar
- Varje hund får får en kostnadsfri 10 minuters hund massage och gratis naprapatbehandlingar från hundnaprapaten från Behandlingscenter
- Träffa andra hundälskare och få nya vänner
Så kom till BrewDog på Sankt Eriksgatan 56 och skäm bort din hund. Det finns även supergod hantverksöl och barmat till husse och matte.
8 commentsOn BREWDOG BAR HUNDKVÄLL
Hej! Såg detta först nu idag, synd 🙁 vi hade gärna varit med..
Pingback: Hundvänliga Stockholm - Hundvänliga platser och produkter i Stockholm ()
Thank you all for a delightful time at the BrewDog! Do hope there will be more! / Beatrice, LouLou and Våfflan
Thank you very much for coming, Beatrice. It was lovely to see you again and nice to meet LouLou and Våfflan 🙂
Neeeej, vovsen vår löper :'( hade varit så kul annars!
Ååå vilken kul grej! Synd bara att jag upptäckte det försent! Såg det nyss på FB!! Hoppas det blir fler ggr! 🙂
Vad kul! Behöver man anmäla sig någonstans?
Man behöver inte anmäla sig. Bara dyka upp på kvällen 🙂
Mobile Sliding Menu